Puan 8.69
Bookmark

Odd Taxi

Full bölüm izle Odd Taxi, indir Odd Taxi türkçe alt yazılı, Odd Taxi tr alt yazı, indir Odd Taxi tr alt yazı, Odd Taxi Tempest Fansub sitesinden izle.
Odd Taxi, オッドタクシー
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Odd Taxi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Odd Taxi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Odd Taxi izleyebilirsiniz.

Özet Odd Taxi

Özel ve künt, Mors Hiroshi Odokawa nispeten normal bir hayat yaşıyor. Geçimini sağlamak için taksi şoförlüğü yapar ve orada birkaç benzersiz kişiyle tanışır: viral olmaya kararlı işsiz Taichi Kabasawa, gizemli hemşire Miho Shirakawa, başarılı olmak için mücadele eden komedi ikilisi “Homo Sapiens” ve Dobu, azılı bir suçlu. Ancak Odokawa’nın basit yaşam biçimi alt üst olmak üzeredir. Polisin takip ettiği kayıp bir kızın vakası ona geri dönüyor ve şimdi hem yakuza hem de iki yozlaşmış polis onun peşinde. Alışılmadık insanlarla dolu, garip bir şekilde tanıdık bir şehirde geçen Odd Taxi, mütevazı bir taksi şoförü ve kayıp bir liselinin gizemi hakkında tuhaf bir hikaye sunuyor.

Odd Taxi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Odd Taxi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap