Puan 7.41
Bookmark

NieR:Automata Ver1.1a

Full bölüm izle NieR:Automata Ver1.1a, indir NieR:Automata Ver1.1a türkçe alt yazılı, NieR:Automata Ver1.1a tr alt yazı, indir NieR:Automata Ver1.1a tr alt yazı, NieR:Automata Ver1.1a Tempest Fansub sitesinden izle.
NieR:Automata Ver1.1a
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2023 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
NieR:Automata Ver1.1a Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz NieR:Automata Ver1.1a Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden NieR:Automata Ver1.1a izleyebilirsiniz.

Özet NieR:Automata Ver1.1a

Yıl 5012, oldukça uzak bir gelecek. Dünya’nın Uzaylılar ve yarattıkları Makine Yaşam Formları tarafından ani istilası, insanlığı yok olmanın eşiğine getirdi. Ay’a sığınan insanlardan hayatta kalanlar, Dünya’yı yeniden ele geçirmek için android askerleri kullanarak bir karşı saldırı düzenlediler. Ancak, Makine Yaşam Formları sonsuz bir şekilde çoğalmaya devam ettikçe savaş çıkmaza girer. Buna karşılık, insanlık nihai bir silah olarak yeni bir android asker birimi konuşlandırır: YoRHa. Dünya’ya yeni gönderilen 2B adlı android halihazırda Dünya’da bulunan 9S’e katılır ve görevleri sırasında sayısız gizemli fenomenle karşılaşırlar.

NieR:Automata Ver1.1a İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap