Puan 7.55
Bookmark

Net-juu no Susume

Full bölüm izle Net-juu no Susume, indir Net-juu no Susume türkçe alt yazılı, Net-juu no Susume tr alt yazı, indir Net-juu no Susume tr alt yazı, Net-juu no Susume Tempest Fansub sitesinden izle.
Recovery of an MMO Junkie, Netojuu no Susume, Recommendation of the Wonderful Virtual Life, ネト充のススメ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 10 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Net-juu no Susume Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Net-juu no Susume Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Net-juu no Susume izleyebilirsiniz.

Özet Net-juu no Susume

Moriko Morioka 30 yaşındaki tek bir NEET kadındır. Gerçeklikten ayrıldıktan sonra, uygun bir hayat aramaya başlar ve bir net oyuna ya da “Netoge” a döner. Netoge dünyasında Hayashi adında havalı ve yakışıklı bir karakter olarak yeni hayatına başlar. Yeni başlayanlar olarak başlarken, Lily adında güzel bir karakter ona yardım eder. Bu arada, gerçek dünyada, gizemli mavi gözlü bir sarışın olan, iyi görünümlü elit bir şirket çalışanından hoşlanmaktadır.

Net-juu no Susume İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Net-juu no Susume İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap