Puan 6.73
Bookmark

Nekopara

Full bölüm izle Nekopara, indir Nekopara türkçe alt yazılı, Nekopara tr alt yazı, indir Nekopara tr alt yazı, Nekopara Tempest Fansub sitesinden izle.
Nekopara, Neko Para, ネコぱら
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Nekopara Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Nekopara Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Nekopara izleyebilirsiniz.

Özet Nekopara

Uzun bir Japon şekerleme imalatçısının oğlu olan Kashou Minaduki kendi pastanesi “La Soleil” i açmak için yola çıkar. Eşyalarını açarken, ailesinin gizlice kutuda büyüttüğü iki kedi kız bulur. Chocola ve Vanilla. Başta onları geri göndermek istese de ısrarlarına dayanamaz ve La Soleil’i birlikte işletmeye başlarlar. Kız kardeşi Shigure ve ailenin diğer kedi kızları Azuki, Maple, Cinnamon ve Coconut’la zamanları çok güzel geçmektedir. Bir gün Chocola bazı işler için dışarı çıktığında bir kedi yavrusu ile karşılaşır. Hikaye burada başlar.

Nekopara İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Nekopara İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap