Puan 8.37
Bookmark

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Full bölüm izle Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu, indir Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe alt yazılı, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu tr alt yazı, indir Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu tr alt yazı, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Tempest Fansub sitesinden izle.
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, Jobless Reincarnation: I Will Seriously Try If I Go To Another World, 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 11 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izleyebilirsiniz.

Özet Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Tanımadığı birini trafik kazasından kurtarırken ölen 34 yaşındaki bir NEET büyülü bir dünyaya Rudeus Greyrat isminde yeni doğmuş bir bebek olarak reenkarne olur. Geçmiş hayatından ona kalan bilgisi, tecrübesi ve pişmanlıklarıyla beraber daha önce yaptığı yanlışları yapmadan dolu dolu bir hayat yaşamaya çalışmaya karar verir. Oldukça yüksek olan büyü güçleri ve yetişkin beyniyle ailesi ve çevresi tarafından bir dahi olarak görülse de içinde hala bir otaku ruhu taşımaktadır.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap