Puan 7.18
Bookmark

Munou na Nana

Full bölüm izle Munou na Nana, indir Munou na Nana türkçe alt yazılı, Munou na Nana tr alt yazı, indir Munou na Nana tr alt yazı, Munou na Nana Tempest Fansub sitesinden izle.
Talentless Nana, 無能なナナ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Munou na Nana Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Munou na Nana Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Munou na Nana izleyebilirsiniz.

Özet Munou na Nana

20XX yılıydı. Dünya, “İnsanlığın Düşmanı” olarak tanınan canavarların saldırısına uğramıştı. Bu sorunla başa çıkmak için öğrencileri olağanüstü yeteneklere sahip kişilerden oluşan özel okullar açıldı. “Yetenekliler“ olarak bilinen bu insanlar, doğa kanunlarına karşı gelen yeteneklere sahipti.rnTüm bu olağanüstü güçlere sahip insanların arasında, hiçbir özel yeteneği olmamasına rağmen bu okullardan birine gönderilmiş aykırı biri vardı. Bu hikaye, İnsanlığın Düşmanları’nı yalnızca akıl ve hileyle yenmeye kalkışan kahramanımızın hikayesi.

Munou na Nana İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Munou na Nana İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap