Puan 7.67
Bookmark

Mousou Dairinin

Full bölüm izle Mousou Dairinin, indir Mousou Dairinin türkçe alt yazılı, Mousou Dairinin tr alt yazı, indir Mousou Dairinin tr alt yazı, Mousou Dairinin Tempest Fansub sitesinden izle.
Paranoia Agent, Mousou Dairinin, 妄想代理人
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2004 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Mousou Dairinin Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Mousou Dairinin Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Mousou Dairinin izleyebilirsiniz.

Özet Mousou Dairinin

Tokyo bir süredir kimliği bilinmeyen bir şahıs tarafından gerçekleştirilen vur-kaç saldırıları ile çalkalanmaktadır. Kurbanlar saldırganı, altından bir patene ve eğilmiş, altın bir beyzbol sopasına sahip, ilkokul seviyesinde bir çocuk olarak teşhis etmektedir. Halk arasında Shounen Bat olarak adlandırılan saldırgana ilişkin vakaları incelemekle görevlendirilen polis dedektifleri Keiichi Ikari ve Mitsuhiro Maniwa çalışmalarına ilk kurban Tsukiko Saki’yi sorgulayarak başlarlar. Tsukiko Saki, son zamanlarda bir fenomene dönüşen köpek karakter Maromi’nin yaratıcısıdır. Parçalar bir araya gelmeye başladıkça, olayların yalnızca kriminal boyutla sınırlı olmadıkları anlaşılır.

Mousou Dairinin İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Mousou Dairinin İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap