Puan 6.52
Bookmark

Megami-ryou no Ryoubo-kun.

Full bölüm izle Megami-ryou no Ryoubo-kun., indir Megami-ryou no Ryoubo-kun. türkçe alt yazılı, Megami-ryou no Ryoubo-kun. tr alt yazı, indir Megami-ryou no Ryoubo-kun. tr alt yazı, Megami-ryou no Ryoubo-kun. Tempest Fansub sitesinden izle.
Mother of the Goddess' Dormitory, 女神寮の寮母くん。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 25 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 10 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Megami-ryou no Ryoubo-kun. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Megami-ryou no Ryoubo-kun. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Megami-ryou no Ryoubo-kun. izleyebilirsiniz.
Bu seri 'yetişkinlere' yönelik içerik barındırmaktadır. Reşit olmayan kişilerin izlemesi önerilmez.

Özet Megami-ryou no Ryoubo-kun.

Nagumi Koushi, evleri yandıktan sonra babası tarafından terk edilen ve sokaklarda beş parasız dolanmaya mecbur kalmış 12 yaşında bir çocuktur. Günlerden bir gün, Minerva adındaki bir kız onu kaldırımda yatarken bulur. Onu sorunlu sakinleri barındırmasıyla tanınan bir kadın koleji yurduna götürür ve kendisinden “Yurt Annesi” olmasını ister. Daha sonra kendisini, kendisinden yaşça büyük olan kızlar ve onların sorunlarıyla bulur. Böylece yeni hayatı başlar.

Megami-ryou no Ryoubo-kun. İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Megami-ryou no Ryoubo-kun. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap