Puan 6.60
Bookmark

Mars Red

Full bölüm izle Mars Red, indir Mars Red türkçe alt yazılı, Mars Red tr alt yazı, indir Mars Red tr alt yazı, Mars Red Tempest Fansub sitesinden izle.
Mars Red, MARS RED
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Mars Red Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Mars Red Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Mars Red izleyebilirsiniz.

Özet Mars Red

Hikaye, 1932’te, vampirlerin epey bir süredir olduğu zamanda geçiyor. Ancak şimdi, vampirlerin sayısı artıyor ve Ascra adında gizemli, yapay bir kan kökeni ortaya çıkıyor. Bundan dolayı Japon hükümeti, vampir güçlerini yok etmek adına “Kod Sıfır” adında bir birim oluşturuyor. Vampirlerin izini aramak için varpir kullanmaktan daha iyi bir yol var mıdır ki? Korgeneral Nakajima tarafından oluşturulan bu birim, tarih boyunca bilgi savaşı işindeydi ancak vampir krizini çözmek için yeniden görevlendirildi.

Mars Red İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Mars Red İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap