Puan 7.98
Bookmark

Maou-jou de Oyasumi

Full bölüm izle Maou-jou de Oyasumi, indir Maou-jou de Oyasumi türkçe alt yazılı, Maou-jou de Oyasumi tr alt yazı, indir Maou-jou de Oyasumi tr alt yazı, Maou-jou de Oyasumi Tempest Fansub sitesinden izle.
Sleepy Princess in the Demon Castle, Sleeping in Devil's Castle, 魔王城でおやすみ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Maou-jou de Oyasumi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Maou-jou de Oyasumi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Maou-jou de Oyasumi izleyebilirsiniz.

Özet Maou-jou de Oyasumi

Şşşşş! Prenses Syalis iyi bir gece uykusu almaya çalışıyor. Gözlerini kapa. Biraz şekerleme yap. Uzun zaman önce insanların ve iblislerin bir arada yani uyumsuz zaman geçirdiği zamanlarda bir iblis kral bir insan prensesi kaçırır ve onu kalesine hapseder. Zavallı prenses orada işkence görür. Ta ki Prensesi Kurtarma Projesi’ne öncülük edecek bir kahraman ortaya çıkana kadar! Onu kurtarmaya gelecek şövalyeyi beklerken bir prenses ne yapmalı? Yarasa kanatlı oyuncak ayı muhafızlarının hepsi çok iyi ama zindan hayatı çok sıkıcı. Böylece uzun saatler boyunca uyumaya karar verir.

Maou-jou de Oyasumi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Maou-jou de Oyasumi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap