Puan 5.83
Bookmark

Majutsushi Orphen Hagure Tabi

Full bölüm izle Majutsushi Orphen Hagure Tabi, indir Majutsushi Orphen Hagure Tabi türkçe alt yazılı, Majutsushi Orphen Hagure Tabi tr alt yazı, indir Majutsushi Orphen Hagure Tabi tr alt yazı, Majutsushi Orphen Hagure Tabi Tempest Fansub sitesinden izle.
Sorcerous Stabber Orphen, 魔術士オーフェンはぐれ旅
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Majutsushi Orphen Hagure Tabi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Majutsushi Orphen Hagure Tabi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Majutsushi Orphen Hagure Tabi izleyebilirsiniz.

Özet Majutsushi Orphen Hagure Tabi

Bir zamanlar Tower of Fang’in en gözde öğrencisi olan büyücü Orphen, şimdilerde para ödeyen umutsuz müşterilerine anlaşmalı evlilik planları yapmaktadır. Bilmeden sürüklendiği bir planın içinde, uzun süredir hedefi olan bir canavarla karşılaşır. Canavarı öldürmek isteyenler ile canavarı korumak için her şeylerini ortaya koyanlar arasında Orphen’ın rezil ama huzurlu günleri sona erer. Kız kardeşi Azalie’yi geçek formuna geri döndürebilmek adına verdiği mücadele, ona bir çok gizemin kapısını açacaktır.

Majutsushi Orphen Hagure Tabi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Majutsushi Orphen Hagure Tabi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap