Puan 7.55
Bookmark

Majo no Tabitabi

Full bölüm izle Majo no Tabitabi, indir Majo no Tabitabi türkçe alt yazılı, Majo no Tabitabi tr alt yazı, indir Majo no Tabitabi tr alt yazı, Majo no Tabitabi Tempest Fansub sitesinden izle.
Wandering Witch: The Journey of Elaina, 魔女の旅々
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Majo no Tabitabi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Majo no Tabitabi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Majo no Tabitabi izleyebilirsiniz.

Özet Majo no Tabitabi

Bu hikaye varış noktası ile ilgili değil.. Peki senin en sevdiğin hikaye ne? Bu hikayenin ejderhayı öldürerek prensesi kurtaran bir kahramanı var mı? Yoksa kehanete konu olmuş bir çocuğun kaderinde onu bekleyen büyüklük mü? Sanırım benim en sevdiğim hikaye biraz farklı. Bu belirli hiçbir arayışı olmadan dünyayı dolaşan cadı Elaina’nın hikayesi. Belirli bir görevi olmadan, rüzgar onu nereye sürüklerse gitmekte özgür ve bir sonraki macerasına geçmeden önce, her kiminle tanışıyorsa hikayesine yeni bir sayfa daha ekleyerek yoluna devam ediyor. Seyahatlerinin sonunda, bir gün kendi macerasına atılacak bir çırak almalıdır ki böylece bu döngü ve hikaye devam etsin. Peki bu macerayı yeniden başlatacak olan yeni cadı kim olabilir?

Majo no Tabitabi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Majo no Tabitabi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap