Puan 8.06
Bookmark

Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season

Full bölüm izle Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season, indir Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season türkçe alt yazılı, Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season tr alt yazı, indir Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season tr alt yazı, Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season Tempest Fansub sitesinden izle.
Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2, Welcome to Demon School! Iruma-kun 2nd Season, 魔入りました!入間くん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 21 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season izleyebilirsiniz.

Özet Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season

Kaotik okul günleri devam ediyor! Hiç de agresif bir insan olmayan Suzuki Iruma, bir gün büyük şeytan Sullivan’ın torunu oluverir. İnanılmaz derecede düşkün olan Iruma “Dedesinin” müdürü olduğu okula başlar ve beklenmedik şekilde Asmodeus, Clara ve diğer şeytan arkadaşlarıyla oldukça iyi vakit geçirdiğini fark eder. Tam da yeni hayatına alıştığını düşünürken başına yine pek çok talihsizlik gelir! Bir ses konuşmaya başlar ve Iruma bir anda kötü bir insana dönüşür! Iruma’nın kaotik ve şeytani okul hayatı devam ediyor!

Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap