Puan 6.67
Bookmark

Mahou Shoujo Magical Destroyers

Full bölüm izle Mahou Shoujo Magical Destroyers, indir Mahou Shoujo Magical Destroyers türkçe alt yazılı, Mahou Shoujo Magical Destroyers tr alt yazı, indir Mahou Shoujo Magical Destroyers tr alt yazı, Mahou Shoujo Magical Destroyers Tempest Fansub sitesinden izle.
Magical Destroyers, Magical Girl Magical Destroyers, MagiDes, 魔法少女マジカルデストロイヤーズ
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2023 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Mahou Shoujo Magical Destroyers Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Mahou Shoujo Magical Destroyers Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Mahou Shoujo Magical Destroyers izleyebilirsiniz.

Özet Mahou Shoujo Magical Destroyers

Japonya’daki otaku kültürünün “SSC” ismiyle bilinen gizemli bir organizasyon tarafından yok edildiği distopik bir yakın gelecekte geçen Magical Girl Destroyers, otaku kültürünü seven genç devrimci Otaku Kahraman ile ona hayranlık duyan sihirli kızlar Anarchy, Blue ve Pink’in talihsizliklerini konu alıyor. Birlikte “sevdiğin şey hakkında sevdiğin şeyi istediğince söyleyebileceğin bir dünya” yaratmak için mücadele ediyorlar.

Mahou Shoujo Magical Destroyers İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap