Puan 7.65
Bookmark

Machikado Mazoku

Full bölüm izle Machikado Mazoku, indir Machikado Mazoku türkçe alt yazılı, Machikado Mazoku tr alt yazı, indir Machikado Mazoku tr alt yazı, Machikado Mazoku Tempest Fansub sitesinden izle.
The Demon Girl Next Door, Street Corner Demon, まちカドまぞく
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Machikado Mazoku Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Machikado Mazoku Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Machikado Mazoku izleyebilirsiniz.

Özet Machikado Mazoku

Gizemli atalarına ait, garip bir rüyadan sonra Lise öğrencisi Yuuko Yoshida uyandığında kendisinin şeytani boynuzlarla ve bir kuyrukla bulur. Şaşkın ve ve sersemlemiştir, annesi ona karanlık aile sırrını açığa vurur: ailesi Kara Klan soyundan gelmektedir, ölümlü düşmanlar tarafından güçsüz ve muhtaç yaşamaya sürgün edilmişlerdir, Işık Klanı’nın büyülü kızları tarafından. Yuuko için atalarının lanetini kaldırmanın tek yolu büyülü bir kız bulmak, ve onu öldürmek, kanını atalarının Şeytan Heykeli’nin üzerine akıtmaktan geçer.

Machikado Mazoku İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Machikado Mazoku İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap