Puan 6.91
Bookmark

Kyokou Suiri

Full bölüm izle Kyokou Suiri, indir Kyokou Suiri türkçe alt yazılı, Kyokou Suiri tr alt yazı, indir Kyokou Suiri tr alt yazı, Kyokou Suiri Tempest Fansub sitesinden izle.
In/Spectre, 虚構推理
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kyokou Suiri Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kyokou Suiri Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kyokou Suiri izleyebilirsiniz.

Özet Kyokou Suiri

Iwanaga Kotoko 11 yaşında iken, bir youkai tarafından kaçırılır. İki hafta alıkonulan Kotoko’ya, ruh ve insan dünyası arasında iletişim kurması için ‘Bilgelik Tanrısı’ olması teklif edilir. Bu teklifi düşünmeden hızlıca kabul eden Kotoko, buna karşılık sağ gözü ve sol bacağını kaybeder. Şimdi yani altı yıl sonra, başı sıkışan her youkai, Kotoko’ya danışmaktadır. Bu arada, 22 yaşında bir üniversite öğrencisi olan Kurou Sakuragawa, sevgilisinden yeni ayrılmıştır. Bunu fırsat bilen ve bir gün Kurou ile evlenme hayali kuran Kotoko, hemen harekete geçer. Bir youkai hadisesi esnasında kendisine iyileştirici güçler bahşedilmiş Kurou’ya; çeşitli doğa üstü olayları çözmek ve kaçak youkailerin icabına bakmak için birlikte çalışmayı teklif eder. Ayrıca yeni ortağının duygularına karşılık vermesini beklemektedir.

Kyokou Suiri İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kyokou Suiri İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap