Puan 7.45
Bookmark

Kumo desu ga, Nani ka?

Full bölüm izle Kumo desu ga, Nani ka?, indir Kumo desu ga, Nani ka? türkçe alt yazılı, Kumo desu ga, Nani ka? tr alt yazı, indir Kumo desu ga, Nani ka? tr alt yazı, Kumo desu ga, Nani ka? Tempest Fansub sitesinden izle.
So I'm a Spider, So What?, 蜘蛛ですが、なにか?
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 24 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kumo desu ga, Nani ka? Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kumo desu ga, Nani ka? Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kumo desu ga, Nani ka? izleyebilirsiniz.

Özet Kumo desu ga, Nani ka?

Kahraman ve Şeytan Kralı’nın birbirine karşı koymaya devam ettiği dünya. Kahraman’dan ve Şeytan Kralı’ndan çıkan muazzam büyü, dünyaların üzerinden geçti ve malum bir lisenin sınıfında patladı.rnrnPatlamada ölen öğrenciler başka bir dünyada reenkarne oldu. Sınıftaki en kötü itibara sahip ana karakter, bir örümcek olarak reenkarne oldu. Yine de güçlü iradesiyle, mevcut duruma çabucak adapte oldu.rnrnBu, örümceğe dönüşen ve hayatta kalmak için elinden geleni yapan bir kızın hikayesidir.

Kumo desu ga, Nani ka? İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kumo desu ga, Nani ka? İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap