Puan 6.90
Bookmark

Koroshi Ai

Full bölüm izle Koroshi Ai, indir Koroshi Ai türkçe alt yazılı, Koroshi Ai tr alt yazı, indir Koroshi Ai tr alt yazı, Koroshi Ai Tempest Fansub sitesinden izle.
Love of Kill, 殺し愛
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Koroshi Ai Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Koroshi Ai Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Koroshi Ai izleyebilirsiniz.

Özet Koroshi Ai

Chateau Dankworth sessiz ve sabırlı bir kelle avcısıdır. Hedefi ise, Son Ryang-ha, tek bir gecede 18 yüksek sınıf memur öldürmesi ile tanınan bir katildir. Bu zamana kadar, cinayetleri çevik, efektif ve kanlıydı. Ancak, Son Ryang-ha Chateau’yu ilk karşılaşmalarında yendikten sonra, kendi amacını açıklar: O da Chateau’nun peşinde, kalbini hedefliyordur.rnrnSon Ryang-ha’nın Chateau’nun dikkatini çekme denemeleri oldukça benzersizdir, en hafif deyimiyle. Bağlanmış ve hırpalanmış şekilde, Chateau’nun o anki kurbanlarının kılığına girerek ona hediyeler sunar ve beraber daha çok zaman geçirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Chateau, gönülsüzce bu oyuna uyar, ve iki katil arasındaki kovalamacalı aşk oyunu başlar.

Koroshi Ai İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Koroshi Ai İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap