Puan 7.34
Bookmark

Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

Full bölüm izle Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi, indir Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi türkçe alt yazılı, Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi tr alt yazı, indir Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi tr alt yazı, Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi Tempest Fansub sitesinden izle.
The Ice Guy and His Cool Female Colleague, 氷属性男子とクールな同僚女子
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2023 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi izleyebilirsiniz.

Özet Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

Doğaüstü güçlere sahip bir ofis çalışanı olan Himuro, ne zaman bu güçlerini kullansa bilinçsizce zavallı iş arkadaşlarını Kuzey Kutbuna yaklaştırıyor. Tabii bu buz gibi güçlerinin aksine, samimi ve nazik bir karaktere sahiptir. Çiçekleri ve kedileri de çok sever ama ikisine de pek yaklaşamaz.rnrnHimuro’nun bu sıra dışı sorunlarına basit çözümler bulan sakin tavırlı meslektaşı Fuyutsuki’ye karşı zaafı vardır. Ne zaman Fuyutsuki onun için bir şey yapsa, Himuro’nun duyguları kalbinde cereyan eder ve ofis içinde neden olduğu şiddetli kar fırtınasını fark edemez. Karlı duygu fırtınaları sayesinde ise Himuro’nun hisleri, Fuyutsuki dışında ofisteki herkes tarafından anlaşılır. Fuyutsuki’ye karşı muazzam bir hayranlık ve arzuyla dolup taşan Himuro, onun kalbini kazanmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap