Puan 8.45
Bookmark

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu

Full bölüm izle Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu, indir Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu türkçe alt yazılı, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu tr alt yazı, indir Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu tr alt yazı, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu Tempest Fansub sitesinden izle.
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World! - Legend of Crimson, KonoSuba Movie, Eiga Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie, 映画 この素晴らしい世界に祝福を!紅伝説
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 1 saat 30 dakika Platform: TV Bölümler: 1 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu izleyebilirsiniz.

Özet Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu

Şeytan Kral’ın birliklerinin, Megumin ve Yunyun’un klanı olan Kızıl Şeytanlar’da korkması tuhaf değildi. Saldıranlar Şeytan Kral’ın generalleri bile olsa, Kızıl Şeytanlar onları ileri seviye büyülerde ki büyük ustalıkları sayesinde kolayca defedebilirlerdi. Memleketinin bir felaket tehlikesi altında olmasıyla ilgili sözde ciddi görünen bir mektup aldığında Yunyun, hemen Kazuma Satou ve diğer grup üyelerini bilgilendirir. Birtakım saçma yanlış anlaşılmalardan sonra, bu mektubun aslında yalnızca yazar olmak isteyen bir arkadaşının şakası olduğunu anlar. Yine de Megumin, ailesi için endişelenir ve çetenin kalanıyla birlikte Kızıl Şeytanlar Köyü’ne yolculuğa çıkar. Orada, Kazuma ve arkadaşları, Megumin’in doğum yerindeki harikaları görmek için şehir turuna çıkmaya karar verir. Ancak, aldıkları saçma tehdidin aslında bir şakadan daha da fazlası olduğunu fark etmeleri uzun sürmez

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap