Puan 8.00
Bookmark

Kimi wa Houkago Insomnia

Full bölüm izle Kimi wa Houkago Insomnia, indir Kimi wa Houkago Insomnia türkçe alt yazılı, Kimi wa Houkago Insomnia tr alt yazı, indir Kimi wa Houkago Insomnia tr alt yazı, Kimi wa Houkago Insomnia Tempest Fansub sitesinden izle.
Insomniacs After School, Kimisomu, 君は放課後インソムニア
Durum: Devam Ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2023 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kimi wa Houkago Insomnia Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kimi wa Houkago Insomnia Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kimi wa Houkago Insomnia izleyebilirsiniz.

Özet Kimi wa Houkago Insomnia

Her şey Astronomi Kulübü üyelerinden birinin ölümüyle başladı. Bu olaydan sonra kulüpte hayalet olduğu söylentisi ortaya çıktı.rnrnHuysuz ve insomnia hastalığı olan Ganta Nakami, Astronomi Kulübü’nün terk edilmiş gözlemevinde biraz isyankâr ama uyumlu da olan Isaki Magari’ye rastlar. Magari sarsılarak uyanıp olay yerinden kaçmaya çalışır fakat kırık kapı ona engel olur, ikisi içeri girmek zorunda kalır. İkili beklenmedik bir dostluk kurar ve gözlemevini buluşabilecekleri güvenli bir alan olarak kullanmaya başlarlar.rnrnKimi wa Houkago Insomnia, uykusuzluk çeken Nakami ile Magari’nin yıldızların aydınlattığı gözlemevinde birbirlerine uykusuzlukla başa çıkmalarında yardımcı olmalarını ve bunun öğrenci hayatı üzerindeki kalıcı etkilerini konu alıyor.

Kimi wa Houkago Insomnia İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap