Puan 6.62
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Kenja no Mago

Full bölüm izle Kenja no Mago, indir Kenja no Mago türkçe alt yazılı, Kenja no Mago tr alt yazı, indir Kenja no Mago tr alt yazı, Kenja no Mago Tempest Fansub sitesinden izle.
Wise Man's Grandchild, Philosopher's Grandson, Magi's Grandson, 賢者の孫
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kenja no Mago Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kenja no Mago Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kenja no Mago izleyebilirsiniz.

Özet Kenja no Mago

Kazada ölmüş genç bir adam başka bir dünyada bir bebek olarak yeniden doğdu! Sonrasında yurtsever bir kahraman olan “Bilge” Merlin Wolfrod onu yanına aldı ve Shin adını verdi. Merlin’in torunu olarak yetiştirildi, Merlin’in öğretileriyle aldığı eğitimi sonucunda bazı şok edici güçler kazandı. Şu var ki 15 yaşına geldiğinde, büyük babası Merlin, “Ona sağduyu öğretmeyi unuttum!” dedi. Anormal bir çocuğun alışılmadık, başka bir dünyada ki fantezi hayatı burada başlıyor!

Kenja no Mago İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kenja no Mago İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap