Puan 7.06
Bookmark

Kanojo, Okarishimasu

Full bölüm izle Kanojo, Okarishimasu, indir Kanojo, Okarishimasu türkçe alt yazılı, Kanojo, Okarishimasu tr alt yazı, indir Kanojo, Okarishimasu tr alt yazı, Kanojo, Okarishimasu Tempest Fansub sitesinden izle.
Rent-a-Girlfriend, I'd like to Borrow a Girlfriend, Kanokari, 彼女、お借りします
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kanojo, Okarishimasu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kanojo, Okarishimasu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kanojo, Okarishimasu izleyebilirsiniz.

Özet Kanojo, Okarishimasu

Kız arkadaşı tarafından terk edilmiş, duyguları paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita kalbindeki boşluğu bir mobil uygulamadaki kiralık kız arkadaş vasıtasıyla gidermeye çalışır. İlk bakışta, Chizuru Mizuhara, herkesin isteyeceği türden mükemmel bir kız gibi görünüyordu: güzel ve tatlı görünüşlü, önemseyici kişilikli. İlk buluşmadan sonra profilinde gördüğü karman çorman yorumlardan sonra, hâlâ kalbi eski ilişkisi yüzünden kırık olan Kazuya, Chizuru’nun sadece erkeklerin duygularıyla oynadığını düşünüp ona düşük puan verir. Kendisine yapılan saygısızlığa karşı sinirlenen Chizuru, gerçek benliğini gösterir: Kazuya’nın ilk düşüncelerinin tam aksine, huysuz ve küstah benliğini. Tam o sırada, Kazuya büyükannesinin bayıldığını öğrenir ve hastaneye giderken Chizuru’yu da yanında götürür. Aslında önemli bir şey olmamıştır. Büyükannesi, hep dilediği gibi Kazuya’nın sonunda ciddi bir ilişki içerisinde olduğunu öğrenince kendinden geçer. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru, sahte bir ilişki içine girmek zorunda kalırlar—artık gerçek bir çift gibi davranmaları gerekmektedir.

Kanojo, Okarishimasu İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kanojo, Okarishimasu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap