Puan 6.54
Bookmark

Kanojo mo Kanojo

Full bölüm izle Kanojo mo Kanojo, indir Kanojo mo Kanojo türkçe alt yazılı, Kanojo mo Kanojo tr alt yazı, indir Kanojo mo Kanojo tr alt yazı, Kanojo mo Kanojo Tempest Fansub sitesinden izle.
Girlfriend, Girlfriend, Kanokano, カノジョも彼女
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kanojo mo Kanojo Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kanojo mo Kanojo Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kanojo mo Kanojo izleyebilirsiniz.

Özet Kanojo mo Kanojo

Naoya Mukai, yıllarca karşılıksız aşk yaşadıktan sonra sonunda çocukluk arkadaşı Saki Saki ile çıkmaya başlar. Ancak tam bu ilişkiye kendini adamak üzereyken Nagisa Minase’den ani bir itiraf alır. İlk başta, Naoya onu reddetmeye çalışır, ancak kısa süre sonra Nagisa’yı incitmek istemediği duygusuna kapılır. Kız arkadaşının ona olan güvenini boşa çıkarmaktan kaçınmaya çalışan Naoya, iki kızı da mutlu etmek için bir “çözüm” bulur: ikisi ile birden çıkmak. Doğal olarak, Saki bu fikri reddeder, ancak Naoya ve Nagisa’nın ısrarı sayesinde isteksizce boyun eğer. Fakat sosyal normları aşan bu aşk, sadece bir aşk üçgeni ile kalmayacaktır.

Kanojo mo Kanojo İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kanojo mo Kanojo İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap