Puan 6.78
Bookmark

Kamisama ni Natta Hi

Full bölüm izle Kamisama ni Natta Hi, indir Kamisama ni Natta Hi türkçe alt yazılı, Kamisama ni Natta Hi tr alt yazı, indir Kamisama ni Natta Hi tr alt yazı, Kamisama ni Natta Hi Tempest Fansub sitesinden izle.
The Day I Became a God, 神様になった日
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kamisama ni Natta Hi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kamisama ni Natta Hi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kamisama ni Natta Hi izleyebilirsiniz.

Özet Kamisama ni Natta Hi

Lisenin son yaz tatilinin sonunda, Youta Narukami günlerini üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanarak geçirirken Hina isimli bir genç kız aniden karşısına çıkar ve kendisinin “her şeyi bilen tanrı” olduğunu iddia eder. Youta’nın kafası karışır ve dünyanın 30 gün içinde sonunun geleceğini söyleyen Hina’ya inanmaz. Hina’nın tanrısal öngörü yeteneğine şahitlik ettikten sonra Youta, Hina’nın güçlerinin gerçek olduğuna inanmaya başlar. Doğaüstü güçlerine rağmen saf ve çocuk gibi olan Hina bir nedenden dolayı Youta’nın evinde kalmaya karar verir. Böylece dünyanın sonundan önceki yaşam dolu yazları başlar.

Kamisama ni Natta Hi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kamisama ni Natta Hi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap