Puan 6.98
Bookmark

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Full bölüm izle Kami-tachi ni Hirowareta Otoko, indir Kami-tachi ni Hirowareta Otoko türkçe alt yazılı, Kami-tachi ni Hirowareta Otoko tr alt yazı, indir Kami-tachi ni Hirowareta Otoko tr alt yazı, Kami-tachi ni Hirowareta Otoko Tempest Fansub sitesinden izle.
By the Grace of the Gods, The man picked up by the gods, Kamihiro, Kamitachi ni Hirowareta Otoko, 神達に拾われた男
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kami-tachi ni Hirowareta Otoko Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kami-tachi ni Hirowareta Otoko Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kami-tachi ni Hirowareta Otoko izleyebilirsiniz.

Özet Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Ryouma Takebayashi, talihsiz bir hayat sürdükten sonra 39 yaşında uykusunda ölür. Üç tanrı ona acır ve büyülü bir dünyaya reenkarne olma şansı tanır, tek görevi ise kendisi olmak ve hayattan zevk almaktır. Ona göz kulak olma sözü veren tanrilar, onu güçlü fiziksel özelliklerle donatır vetüm elementlerde ustalaşma yeteneği verirler. Küçük bir çocuk olarak yeni hayatı, bir ormana ışınlandığında resmen başlar. Üç yıl sonra zamanının çoğunu slime araştırarak geçiren Ryouma, eşsiz slime türleri keşfetmiştir ve kendi büyü yeteneklerini geliştirirken bir slime ordusu yaratmayı başarmıştır. Gencimiz; münzevi varoluşundan ve rahat mağara evinden memnun olmasına rağmen, insanların arkadaşlığını özler olmuştur. Gezgin bir grubun yaralı bir üyesini iyileştiren Ryouma, onlarla gitmeye ikna olur ve slimeları ile birlikte ormanından çıkar. Büyülü yetenekleri ve slime terbiye becerisi ile şaşkınlık ve hayranlık uyandırdığı yepyeni bir dünya onu beklemektedir.

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap