Puan 6.34
Bookmark

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

Full bölüm izle Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi, indir Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi türkçe alt yazılı, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi tr alt yazı, indir Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi tr alt yazı, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Tempest Fansub sitesinden izle.
Redo of Healer, Kaiyari, 回復術士のやり直し
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi izleyebilirsiniz.
Bu seri 'yetişkinlere' yönelik içerik barındırmaktadır. Reşit olmayan kişilerin izlemesi önerilmez.

Özet Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

“Şifa büyücüleri kendi başına savaşamaz.” Keare, herkesin bildiği bu bilgi tarafından kısıtlandırıldı ve diğerleri tarafından defalarca istismara uğradı. Bir gün, şifa büyüsünün ötesinde yatan şeyi fark etti ve şifa büyücüsünün en güçlü sınıf olduğuna ikna oldu. Fakat bu potansiyeli fark ettiği zamana kadar, her şeyden mahrum edildi. Bu yüzden, dört yıl geri gitmek için dünyanın kendisine şifa büyüsü kullandı, her şeyi yeniden yapmaya karar vererek. Bu, eski hayatından bilgileri ve şifa büyüsünü kullanarak en güçlü olan bir şifa büyücüsünün, kahramanca hikayesidir.

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap