Puan 8.64
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen

Full bölüm izle Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen, indir Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen türkçe alt yazılı, Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen tr alt yazı, indir Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen tr alt yazı, Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen Tempest Fansub sitesinden izle.
Kaguya-sama: Love is War Season 2, Kaguya Wants to be Confessed To: The Geniuses' War of Love and Brains 2nd Season, Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2nd Season, Kaguya-sama: Love is War 2nd Season, かぐや様は告らせたい?~天才たちの恋愛頭脳戦~
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen izleyebilirsiniz.

Özet Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen

Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için dahi ilan edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’ne öğrenci konseyi başkanı olarak seçilir, böylece güzel ve varlıklı başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. İkisinin romantik bir ilişkisi olmamasına rağmen, öğrenciler tarafından mükemmel bir çift olarak kabul görürler.nAncak, gerçek şu ki birlikte geçirdikleri zaman sonrasında, birbirlerinden etkilenirler ve ikisinin de duyguları gelişir. Maalesef iki taraf da itiraf etmeye gönüllü değildir, çünkü bunu bir zayıflık belirtisi olarak görmektedirler. Miyuki ve Kaguya elit öğrenciler olmaktan gurur duyduklarından dolayı, karşı tarafa itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapmaya kara verirler. Günlük tuhaflıkları sayesinde aşk savaşı başlıyor!

Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap