Puan 7.84
Bookmark

Jibaku Shounen Hanako-kun

Full bölüm izle Jibaku Shounen Hanako-kun, indir Jibaku Shounen Hanako-kun türkçe alt yazılı, Jibaku Shounen Hanako-kun tr alt yazı, indir Jibaku Shounen Hanako-kun tr alt yazı, Jibaku Shounen Hanako-kun Tempest Fansub sitesinden izle.
Toilet-Bound Hanako-kun, 地縛少年花子くん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Jibaku Shounen Hanako-kun Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Jibaku Shounen Hanako-kun Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Jibaku Shounen Hanako-kun izleyebilirsiniz.

Özet Jibaku Shounen Hanako-kun

“Hanako-san, Hanako-san … orada mısın?” Kamome Akademisi’nde, okulun Yedi Gizemi’nden biri olan Hanako-san’ın; eski okul binasının üçüncü katındaki kızlar tuvaletini işgal ettiğine ve çağrıldığında dilekleri gerçekleştirdiğine dair rivayetler ortalıkta dolaşmaktadır. Romantizm hayali ile gizem sever kızımız Nene Yashiro, bu perili tuvalete gider ama karşılaştığı Hanako-san hiçte hayal ettiği gibi değildir! Kamome Akademisi’nin Hanako-san’ı aslında erkektir!

Jibaku Shounen Hanako-kun İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Jibaku Shounen Hanako-kun İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap