Puan 6.19
Bookmark

Infinite Dendrogram

Full bölüm izle Infinite Dendrogram, indir Infinite Dendrogram türkçe alt yazılı, Infinite Dendrogram tr alt yazı, indir Infinite Dendrogram tr alt yazı, Infinite Dendrogram Tempest Fansub sitesinden izle.
Infinite Dendrogram, -インフィニット・デンドログラム-
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Infinite Dendrogram Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Infinite Dendrogram Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Infinite Dendrogram izleyebilirsiniz.

Özet Infinite Dendrogram

2043 yılında, ‘Sonsuz Dendrogram’ isimli, dünyanın ilk başarılı VRMMO’su piyasaya sürülür. Oyun; diğer tüm şaşırtıcı özellikleri ile birlikte beş duyuyu mükemmel şekilde simüle etme yeteneğine ek olarak, oyunculara sonsuz olanaklarla dolu bir dünya vaat etmektedir. Yayınlanmasından iki yıl sonra, yakın zamanda üniversite birinci sınıf öğrencisi olacak Reiji Mukudori, sonunda oyunun bir kopyasını satın alıp oynamaya başlayabilecektir. Deneyimli ağabeyi Shuu ve ortağı Embryo’nun yardımlarıyla, Reiji, ‘Sonsuz Dendrogram’ dünyasında bir maceraya atılır. İnanılmaz gerçekçiliği ve sonsuz olanakları ile bilinen bu oyun dünyasında neleri keşfedecektir?

Infinite Dendrogram İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Infinite Dendrogram İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap