Puan 8.20
Bookmark

Horimiya

Full bölüm izle Horimiya, indir Horimiya türkçe alt yazılı, Horimiya tr alt yazı, indir Horimiya tr alt yazı, Horimiya Tempest Fansub sitesinden izle.
Horimiya, Hori-san and Miyamura-kun, ホリミヤ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Horimiya Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Horimiya Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Horimiya izleyebilirsiniz.

Özet Horimiya

Okulda sevecenliği ve akademik başarılarıyla bilinen liseli Kyouko Hori, aslında gizli bir yanını saklıyor. Hori’nin ailesi sık sık iş nedeniyle evden uzaktayken, onun küçük erkek kardeşine bakması ve ev işlerini yapmak zorunda oluşu okulda sosyalleşmesine engel oluyor.rnrnO esnada, Izumi Miyamura ise üzerinde kara bulutlar dolaşan gözlüklü bir otaku olarak biliniyor. Fakat aslında ders çalışma becerisi olmayan nazik bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca uzun saçlarının ardında sakladığı dokuz piercingi ve sırtında ve sol omzunda da bir dövmesi vardır.rnrnTamamıyla şans eseri olarak, Hori ve Miyamura okul dışında karşılaşırlar. Görünen o ki bu iki zıt kutup arkadaş olurlar ve kimseye göstermedikleri yanlarını paylaşırlar.

Horimiya İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Horimiya İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap