Puan 7.28
Bookmark

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Full bölüm izle Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou., indir Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. türkçe alt yazılı, Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. tr alt yazı, indir Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. tr alt yazı, Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Tempest Fansub sitesinden izle.
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway, I Shaved. Then I Brought a High School Girl Home., Higehiro, ひげを剃る。そして女子高生を拾う。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. izleyebilirsiniz.

Özet Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Ofis çalışanı Yoshida, 5 yıldır iş arkadaşı Airi Gotou’dan hoşlanmaktadır. Sonunda onunla bir buluşma ayarlamış olmasına rağmen hisleri reddedilmiştir. Sarhoş ve hayal kırıklığına uğramış bir şekilde eve giderken yolun köşesinde liseli bir kız görür. Kalacak bir yere ihtiyacı olan kız Yoshida’yı baştan çıkarmaya çalışır. Kızı reddetmesine rağmen yine de onu evine davet eder.rnrnErtesi sabah, kız kendisini Sayu Ogiwara olarak tanıtır ve Hokkaido’dan Tokyo’ya kaçtığını açıklar. Altı ay süren bu çılgınlığı boyunca başını sokacak bir çatı için cinsel “iyilik”ler yapmıştır. Ancak Yoshida onun baştan çıkarıcılığından etkilenmez. Aksine, farklı bir iş yaptırır; bulaşıkları ve çamaşırları yıkamayı gerektiren bir iş. Böylece kalbi kırık bir yetişkin ile kaçak bir liseli kızın arasındaki dokunaklı ilişki başlar.

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap