Puan 5.39
Bookmark

Hatena☆Illusion

Full bölüm izle Hatena☆Illusion, indir Hatena☆Illusion türkçe alt yazılı, Hatena☆Illusion tr alt yazı, indir Hatena☆Illusion tr alt yazı, Hatena☆Illusion Tempest Fansub sitesinden izle.
Hatena Illusion, はてな☆イリュージョン
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Hatena☆Illusion Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Hatena☆Illusion Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Hatena☆Illusion izleyebilirsiniz.

Özet Hatena☆Illusion

Lise birinci sınıfa başlayacak olan Shiranui Makoto, ailesinin tanıdığı, dünyaca ünlü illüzyonist Mamoru Hoshisato’nun çırağı olmak için Tokyo’ya gider. Makoto, Makoru Hoshisato ve eşinin gösterisini izlediğinden beri hep bir illüzyonist olmak istemiştir. Ayrıca bu çiftin kızı Kana; nam-ı diğer Hatena onun çocukluk arkadaşıdır. Tokyo sürekli garip ve ürpertici olayların merkezi olmasına rağmen, Hatena’nın varlığı Shiranui Makoto’yu rahatlatmaktadır. Makoto perili bir ev olarak bilinen Hoshisato köşkünde uşak Jeeves ve hizmetçi Emma tarafından sıcak bir şekilde karşılanır ve Hatena ile tekrar buluşurlar. Hatena Makoto’nun gelişini memnuniyetle karşılasa da ikisi artık eskisi gibi iyi geçinemiyordur.

Hatena☆Illusion İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Hatena☆Illusion İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap