Puan 6.26
Bookmark

Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou!

Full bölüm izle Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou!, indir Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! türkçe alt yazılı, Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! tr alt yazı, indir Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! tr alt yazı, Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! Tempest Fansub sitesinden izle.
The 8th son? Are you kidding me?, Hachinan tte, Sore wa Nai deshou!, 八男って、それはないでしょう!
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! izleyebilirsiniz.

Özet Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou!

Bir şirket kuruluşunda çalışan 25 yaşındaki Shingo Ichinomiya, kafasında yarın geçireceği dolu iş gününün hayaliyle yatmaya gider. Fakat uyandığında kendini yabancı bir odada bulan Shingo, aklıyla bedeninin kontrolünü eline geçirdiğini fark ettiği 6 yaşında bir çocuk bedeninde olduğunu fark eder. Shingo çok geçmeden çocuğun hatıralarından, taşrada yaşayan fakir bir soylu ailenin en genç evladı olduğunu öğrenir. İdari konularda yeteneği olmadığından ailesinin geniş topraklarını yönetmek için elinden bir şey gelmez. Neyse ki, çok nadir bir yetenek olan büyü yeteneğine sahiptir. Ne yazık ki, yeteneği ailesine zenginlik getirebilecek olsa da, onun durumunda yalnızca felaket getirdi. İzleyeceğiniz, Wendelin Von Benno Baumeister isimli bu çocuğun acımasız bir dünyada kendi yolunu açışının hikâyesi.

Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou! İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap