Puan 5.85
Bookmark

Gundam: G no Reconguista

Full bölüm izle Gundam: G no Reconguista, indir Gundam: G no Reconguista türkçe alt yazılı, Gundam: G no Reconguista tr alt yazı, indir Gundam: G no Reconguista tr alt yazı, Gundam: G no Reconguista Tempest Fansub sitesinden izle.
Gundam Reconguista in G, G-Reco, ガンダム Gのレコンギスタ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2014 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 26 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Gundam: G no Reconguista Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Gundam: G no Reconguista Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Gundam: G no Reconguista izleyebilirsiniz.

Özet Gundam: G no Reconguista

Evrensel Çağ , kolonileşme ve savaşlarla tarihi ile refah içinde devam etti. İnsanlığın refahın ve barışın hakim olduğu bir çağa girdiği görünüyor. “Altın Çağı”na Yıl A.Ç. 1014. Başkent Kulesi , orbital bir asansörle , dünta ve uzayı bağlamakta.Yapılmasının nedeni ise Dünya’nın enerjisini Photon Bataryaları ile uzaydan taşımak.Bellri Zenam Başkent Muhafızlarının Başkent Kulesini korumak için görevlendirdiği bir askeri öğrencidir. İilk simülasyon olmayan dersinde ise “G-Self” adı verilen özel ve güçlü bir Taşınabilir Kıyafetin saldırısına uğrar.Bir bakım kıyafeti olan “Recten”i sürerken G-Self’i yakalar, bununla birlikte gördüğü G-Self’in pilotu Aida Rayhunton adında genç bir uzay korsanıdır.Onunla ilgili farklı birşeyler vardır, G-Self’i hiç görmediğine emindir.Niye G-Self onu pilot olarak seçti? Aida’nın görevi Başkent’e saldırmaktır . Bellri’nin kaderi ise G-Self’e pilot olmaktır.Gerçek “Altın Çağı”nı sallayacak. Hepsi “Reconguista”nın başlangıcı.

Gundam: G no Reconguista İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Gundam: G no Reconguista İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap