Puan 7.20
Bookmark

Gundam Build Fighters Try

Full bölüm izle Gundam Build Fighters Try, indir Gundam Build Fighters Try türkçe alt yazılı, Gundam Build Fighters Try tr alt yazı, indir Gundam Build Fighters Try tr alt yazı, Gundam Build Fighters Try Tempest Fansub sitesinden izle.
Gundam Build Fighters Try, ガンダムビルドファイターズトライ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2014 Süre: 25 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 25 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Gundam Build Fighters Try Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Gundam Build Fighters Try Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Gundam Build Fighters Try izleyebilirsiniz.

Özet Gundam Build Fighters Try

Hikaye Gundam Build Fighters’ın bitiminden 7 yıl sonrasını anlatıyor. Hoshino Fumina Seiho Akademisinde yer alan Gunpla Savaş Kulübüne üyedir. Kulübün başkanı olarak, yaklaşan All-Japon Gunpla Savaş Şampiyonalarına katılmak için iki üyeye daha ihtiyacı vardır. Bir gün, Kenpo eğitimi için ustasıyla birlikte seyahat eden Kamiki Sekai adlı bir transfer öğrenciyle karşılaşır. İleriki günlerde genç bir Gunpla üreticisi olan Kousaka Yuuma’nın katılmasıyla, Gunpla Savaşı’na resmi olarak katılabilecektir. Bu sayede hikayemiz başlar.

Gundam Build Fighters Try İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Gundam Build Fighters Try İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap