Puan 6.30
Bookmark

Gundam Build Divers

Full bölüm izle Gundam Build Divers, indir Gundam Build Divers türkçe alt yazılı, Gundam Build Divers tr alt yazı, indir Gundam Build Divers tr alt yazı, Gundam Build Divers Tempest Fansub sitesinden izle.
Gundam Build Divers, ガンダムビルドダイバーズ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 25 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Gundam Build Divers Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Gundam Build Divers Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Gundam Build Divers izleyebilirsiniz.

Özet Gundam Build Divers

Olası bir yakın gelecekte dünyanın en popüler MMO oyunu Gunpla Battle Nexus Online olmuştur. Yetenekli oyuncular yaptıkları Gunpla’ları sanal dünyaya taşıyarak bu turnuvanın bir parçası olabilmektedir. GBN’in 14. Şampiyonası’nı izleyen Riku Mikami, sonraki şampiyonaya katılmaya karar verir, ardından arkadaşları Yukio Hidaka ve Momoka Yashiro tarafından da desteklenir. Riku GBN’deki macerası boyunca yeni dostlar ve rakipler edinir. Esrarengiz bir kız olan Sarah ile karşılaşmasından sonra bu macerası farklı bir yön almaya başlayacaktır.

Gundam Build Divers İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Gundam Build Divers İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap