Puan 6.67
Bookmark

Granbelm

Full bölüm izle Granbelm, indir Granbelm türkçe alt yazılı, Granbelm tr alt yazı, indir Granbelm tr alt yazı, Granbelm Tempest Fansub sitesinden izle.
グランベルム
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Granbelm Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Granbelm Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Granbelm izleyebilirsiniz.

Özet Granbelm

Kaderin çarkları yeni ay gecesinde dönmeye başlar. Tüm dünyadaki büyünün silinmesinin üstünden tam tamına 1000 yıl geçmiştir ve çoğu insan büyünün daha önce var olduğunu bile unutmuştur. Kohinata Mangetsu, neşeli ve pozitif bakış açısına sahip bir öğrencidir ancak çoğu şeye karşı şüpheli yaklaşır. Kendi hakkında anlatabileceği özel hiçbir şey yoktur. Çünkü akademik olarak veya sportif olarak hiç iyi değildir ve her zaman sanki bir şeylerde iyiymiş gibi hayaller kurar. Dolunayın elmas gibi parladığı bir gece, adı Shingetsu Ernesta Hukami olan Alman bir kızla karşılaşır. Mangetsu, aynı zamanda ilk defa mekanik robotlar olan ARMANOX’lar görmüştür. Dolunayın kaderinin çarkları yavaşça dönmeye başlamıştır.

Granbelm İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Granbelm İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap