Puan 7.23
Bookmark

Gokushufudou

Full bölüm izle Gokushufudou, indir Gokushufudou türkçe alt yazılı, Gokushufudou tr alt yazı, indir Gokushufudou tr alt yazı, Gokushufudou Tempest Fansub sitesinden izle.
The Way of the Househusband, The Way of the House Husband, Yakuza goes Houseman, 極主夫道
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 17 Dakika Platform: TV Bölümler: 5 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Gokushufudou Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Gokushufudou Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Gokushufudou izleyebilirsiniz.

Özet Gokushufudou

Rakip çeteyi tek başına deviren ve suç dünyasına korku salan ‘Ölümsüz Tatsu’ lakaplı efsanevi yakuza, şimdilerde mesleğinde ufak bir değişiklik yapmıştır: şiddeti bırakarak ev erkeği olmuş ve mutfak önlüğü ile dürüst bir yaşam sürdürmeye çalışmaktadır. Süpermarket dünyasının savaş alanlarından, mutfağın türlü cilvelerine kadar ev erkeği olmanın da kendi zorluklarını olduğunu keşfeden Ölümsüz Tatsu, acaba eski tehlikeli yaşantısından kaçarak, huzur dolu ev erkeklerinin günlük hayatına uyum sağlayabilecek midir?

Gokushufudou İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Gokushufudou İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap