Puan 7.52
Bookmark

Girls & Panzer

Full bölüm izle Girls & Panzer, indir Girls & Panzer türkçe alt yazılı, Girls & Panzer tr alt yazı, indir Girls & Panzer tr alt yazı, Girls & Panzer Tempest Fansub sitesinden izle.
Girls und Panzer, Garupan, Girls und Panzer, ガールズ&パンツァー
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2012 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Girls & Panzer Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Girls & Panzer Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Girls & Panzer izleyebilirsiniz.

Özet Girls & Panzer

Ensha-do olarak bilinen tank savaş sanatı, kızlar için olan geleneksel Japon dövüş sanatlarından biridir. Miho her ne kadar tanklardan kaçmak için Ourai Kız Lisesi’ne girse de sonuç istediği gibi olmaz ve ulusal Sensha-do şampiyonasında yarışması için okul öğrenci konseyi tarafından zorla turnuvaya sokulur. Ancak Miho eskisinden daha güçlüdür, çünkü yanında arkadaşları da olacaktır ve bu güçle okulun oluşturduğu takıma yardım etmeye karar verir.

Girls & Panzer İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Girls & Panzer İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap