Puan 9.00
Bookmark

Fruits Basket: The Final

Full bölüm izle Fruits Basket: The Final, indir Fruits Basket: The Final türkçe alt yazılı, Fruits Basket: The Final tr alt yazı, indir Fruits Basket: The Final tr alt yazı, Fruits Basket: The Final Tempest Fansub sitesinden izle.
Fruits Basket: The Final Season, Fruits Basket 3rd Season, Fruits Basket (2019) 3rd Season, Furuba, フルーツバスケット The Final
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Fruits Basket: The Final Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Fruits Basket: The Final Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Fruits Basket: The Final izleyebilirsiniz.

Özet Fruits Basket: The Final

Geçen sezonun ortaya çıkan gerçeklerinden sonra, Soma ailesi yoluna devam eder ama onları bağlayan duygusal zincirler kolayca kırılmaz. Neden iyileştirmek istediğini kabul edemeyen Tooru yakın olduğu biri için zamanın tükendiğini farkında olarak gerçekle mücadele eder. Ve başka birinin kalbini kırabilecek bir sır hâlâ saklıdır. Ama umut kaybolmamıştır ve lanete dair bir ipucu bulunur. Yakında esirliklerinin sonu gelebilir mi?

Fruits Basket: The Final İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Fruits Basket: The Final İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap