Puan 6.85
Bookmark

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram

Full bölüm izle Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram, indir Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram türkçe alt yazılı, Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram tr alt yazı, indir Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram tr alt yazı, Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram Tempest Fansub sitesinden izle.
Fate/Grand Order: Divine Realm of the Round Table - Camelot Wandering; Agateram, 劇場版Fate/Grand Order -神聖円卓領域キャメロット- Wandering; Agateram
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 1 Saat 29 Dakika Platform: TV Bölümler: 1 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram izleyebilirsiniz.

Özet Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram

Gezgin Şövalye Bedivere, yolculuğunun sonuna ulaşmıştır. rnrnYer Kudüs, yıl milattan sonra 1273’tür.rnrnKutsal Topraklar çöle dönmüş, insanlar evlerinden olmuştur ve üç büyük güç bu çorak topraklarda birbirileri ile savaşmıştır. Yuvarlak Masa Şövalyeleri, Kutsal Şehirlerini ve Kralları Aslan Kralı korumak için bir araya gelmiştir. Tüm krallığı garip bir yere çağrılırken, Güneş Kralı Ozymandias sessizce bu garip diyarın zalim yönetimine komplo kurmaktadır. Toprakları elinden alınmışları koruyan dağ insanları, isyan çıkarmak için hazırda beklemektedir. Görevini tamamlamak için Bedivere, Aslan Kral’ın hüküm sürdüğü Kutsal Şehre doğru yola çıkar. Orada, insanlığın tarihini yeniden inşa etmeye çalışan, Yarı Hizmetkar Mash Kyrielight’a ve insanlığın son efendisi Ritsuka Fujimaru ile tanışır. Bedivere, bu görevi üstlenmek adına Fujimaru ve yoldaşlarına katılır.

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap