Puan 6.29
Bookmark

Fate/Extra: Last Encore

Full bölüm izle Fate/Extra: Last Encore, indir Fate/Extra: Last Encore türkçe alt yazılı, Fate/Extra: Last Encore tr alt yazı, indir Fate/Extra: Last Encore tr alt yazı, Fate/Extra: Last Encore Tempest Fansub sitesinden izle.
Fate/Extra: Last Encore, Fate/EXTRA Last Encore
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 10 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Fate/Extra: Last Encore Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Fate/Extra: Last Encore Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Fate/Extra: Last Encore izleyebilirsiniz.

Özet Fate/Extra: Last Encore

Marvelous Entertainment ve TYPE-MOON tarafından PSP oyunu olarak 2010 yılında Japonya’da yayımlanan “Fate/Extra” oyununun, “Fate/Extra Last Encore” ismiyle yapılan anime uyarlamasıdır. Geçmişini hatırlamadan sanal bir dünyada uyanan Hakuno, farkında olmadan ucunda büyük bir ödülün olduğu savaşın ortasında bulur kendini. Hakuno bir yandan Kutsal Kase için savaşan Usta-Hizmetkar ilişkisini anlamlandırmaya çalışırken bir yandan da kendi geçmişinin izlerini arar.

Fate/Extra: Last Encore İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Fate/Extra: Last Encore İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap