Puan 6.36
Bookmark

Eromanga-sensei

Full bölüm izle Eromanga-sensei, indir Eromanga-sensei türkçe alt yazılı, Eromanga-sensei tr alt yazı, indir Eromanga-sensei tr alt yazı, Eromanga-sensei Tempest Fansub sitesinden izle.
Eromanga Sensei, エロマンガ先生
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Eromanga-sensei Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Eromanga-sensei Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Eromanga-sensei izleyebilirsiniz.

Özet Eromanga-sensei

“Yeni kardeş romantik komedisi” lisede Light Novel yazan Masamune Izumi etrafında döner. Masamune’nin küçük kardeşi Sagiri bütün bir sene boyunca odasından ayrılmamış asosyal bir kızdır. Öyledir ki odasından çıkmamak için abisini ona yemek yapmasına zorlar. Masamune ise kardeşinin odasından çıkmasını ister çünkü ailesi bir tek kardeşinden ibarettir. Masamune’nin romanlarında çizim yapan “Eromanga” takma adlı kişi sapık çizimler yapar ama çok güvenilirdir. Masamune bu kişiyi hiç görmemiştir ve iğrenç, sapık bir otaku olduğunu düşünmektedir. Ancak gerçek ortaya çıkar ki “Eromanga-sensei’miz” kendi kız kardeşidir! İki kardeşin arasında yaşanan şokun üzerine bir de bunlara herkesin hayran olduğu güzel, kız bir shoujo mangakası rakip olur!

Eromanga-sensei İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Eromanga-sensei İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap