Puan 7.55
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Full bölüm izle Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka, indir Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka türkçe alt yazılı, Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka tr alt yazı, indir Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka tr alt yazı, Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Tempest Fansub sitesinden izle.
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?, DanMachi, Is It Wrong That I Want to Meet You in a Dungeon, ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうか
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2015 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka izleyebilirsiniz.

Özet Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Hareketli Orario şehrinde hayat hiç sıkıcı değildir, özellikle de ülkedeki en büyük maceracı olmayı uman saf bir genç olan Bell Cranel için. Yalnız tanrıça Hestia ile tesadüfen karşılaştıktan sonra hayalleri gerçeğe biraz daha yaklaşır. Onun desteğiyle Bell, şehrin sadece “Zindan” olarak bilinen canavarlarla dolu yeraltı mezarlarının derinliklerine doğru fantastik bir maceraya atılır. Bu korkunç labirentin dehlizlerinde ölüm her köşede pusudadır ve gölgelerin arasında gizemli bir güç hareket etmektedir.

Yüzeyde bile hayatta kalmak zor kazanılan bir ayrıcalıktır. Gerçekten de, tanrıların ve insanların birlikte yaşadığı ve çalıştığı bir dünyada hiçbir şey kesin değildir, özellikle de geçinmek için sık sık mücadele ettiklerinde. Yine de kesin olan bir şey var: Bu zorlu hikâyenin yılmak bilmeyen iyimser kahramanını sayısız hata, zafer ve dostluk bekliyor.

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap