Puan 6.60
Bookmark

Dragonaut: The Resonance

Full bölüm izle Dragonaut: The Resonance, indir Dragonaut: The Resonance türkçe alt yazılı, Dragonaut: The Resonance tr alt yazı, indir Dragonaut: The Resonance tr alt yazı, Dragonaut: The Resonance Tempest Fansub sitesinden izle.
Dragonaut - The Resonance, ドラゴノーツ-ザ・レソナンス-
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2007 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 25 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Dragonaut: The Resonance Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Dragonaut: The Resonance Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Dragonaut: The Resonance izleyebilirsiniz.

Özet Dragonaut: The Resonance

Hikayenin başlangıcından 20 yıl önce Dünya’ya doğru giden bir asteroit Plüton’u yok etti. Thanatos isimli bu asteroit Plüton’un yok olması üzerine bir süreliğine duraksadı. Şimdi ise Dünya’nın yok olmasından kaçınmak için bir güneş sistemi inceleme bürosu olan ISDA, D Projesi isimli bir proje üzerine çalışıp, okyanus altında buldukları yumurta ile Dragonaut’ları oluştururlar. Bu silahın ana amacı ise zamanı geldiğinde asteroiti yok etmektir ama sonra bir ejderha kadar güçlü yaratıklar ortaya çıktığında fark ederler ki karşılaştıkları tek tehlike asteroit değildir.rnrnBu yaratıklardan birinin sebep olduğu cinayete tanık olan 18 yaşındaki Kamishina Jin çok yalnız bir çocuktur. Ailesini 2 yıl önce bir mekik kazasında kaybetmiştir ve ejderhaların bu gizemine bulaştıktan sonra Dragonaut’un seçilmiş bir pilotu olur. Yolculuğunda yardımcı olan Toa ise Jin Kamishina’yı yüksekten düşüp ölmek üzereyken kurtarır.rnEjderhaların gizemlerinin derinliklerine inerken, yeni dostlar ve yeni düşmanlarla karşılaşırlar ayrıca daha yakın bir ilişkileri olur.

Dragonaut: The Resonance İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Dragonaut: The Resonance İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap