Puan 5.75
Bookmark

Dokyuu Hentai HxEros

Full bölüm izle Dokyuu Hentai HxEros, indir Dokyuu Hentai HxEros türkçe alt yazılı, Dokyuu Hentai HxEros tr alt yazı, indir Dokyuu Hentai HxEros tr alt yazı, Dokyuu Hentai HxEros Tempest Fansub sitesinden izle.
SUPER HXEROS, ド級編隊エグゼロス
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Dokyuu Hentai HxEros Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Dokyuu Hentai HxEros Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Dokyuu Hentai HxEros izleyebilirsiniz.

Özet Dokyuu Hentai HxEros

Beş yıl önce başlayan büyük bir felaketin eşiğinde olan dünyada, kahramanlar HxEros adlı bir cihaz yardımıyla, gezegeni libido yiyen canavarlardan kurtarmak için Ecchi (H) ve erotik güç (Ero) gücünü kullandılar! Enjou Retto ve Hoshino Kirara birbirlerinden ayrı düşmüş çocukluk arkadaşlarıdır. Bir gün, evrimleşmek için insanın cinsel enerjisini besleyen bir “Sansür Böceğine” karşı savaşırlar. Düşmanı başarıyla yendikten sonra, canavarlarla savaşmak için HxEROS gücünün erotik gücünü kullanarak onlar gibi bir grup kahramana katılırlar.

Dokyuu Hentai HxEros İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Dokyuu Hentai HxEros İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap