Puan 6.46
Bookmark

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Full bölüm izle Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, indir Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku türkçe alt yazılı, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku tr alt yazı, indir Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku tr alt yazı, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku Tempest Fansub sitesinden izle.
Death March to the Parallel World Rhapsody, デスマーチからはじまる異世界狂想曲
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku izleyebilirsiniz.

Özet Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

29 yaşında Programcı Suzuki Ichirou, bir anda kendisini fantezi RPG oyununda bulur. Oyunda 15 yaşında Satou’yu canlandırmaktadır. İlk başta bunun bir rüya olduğunu düşünür, fakat yaşadıkları oldukça gerçek gözükmektedir. Sınırlı kullanımı olan güçlü bir yeteneği kullanması sonucu, kertenkele adamlardan oluşan bir orduyu yok ediyor ve yüksek seviyeli maceraperest oluyor. Satou; seviyesini saklamaya, barışçıl yaşamaya ve yeni insanlarla tanışmaya karar veriyor. Bununla birlikte, bir şeytan kralının dönüşü gibi oyunun hikayesindeki gelişmeler, Satou’nun planlarına sıkıntı yaratacak mı, hep birlikte göreceğiz.

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap