Puan 4.60
Bookmark

Conception

Full bölüm izle Conception, indir Conception türkçe alt yazılı, Conception tr alt yazı, indir Conception tr alt yazı, Conception Tempest Fansub sitesinden izle.
CONCEPTION(コンセプション)
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Conception Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Conception Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Conception izleyebilirsiniz.
Bu seri 'yetişkinlere' yönelik içerik barındırmaktadır. Reşit olmayan kişilerin izlemesi önerilmez.

Özet Conception

Olaylar, liseden mezun olurken mezuniyet seremonisinde kuzeni ve çocukluk arkadaşı Mahiru’nun hamile olduğunu öğrenen Yuuge İtsuki’nin etrafında dönmektedir. Hemen sonrasında canavarlar tarafından istilaya uğramış olan Granvania adındaki büyülü bir dünyaya çekilirler. Ve bu canavarlarla savaşabilecek ve bu dünyadan def edebilecek insanlar da sadece “Yıldız Çocukları”dır. Bu çocuklar ise 12 takımyıldızının bakire kızlarının tapınağından belirlenmesi gerekmektedir. Canavarları yenmek ve kendi dünyasına dönmesi gereken İtsuki’nin yapması gereken tek şey ise 12 bakire kız ile beraber yıldız çocuklarının babası olmaktır.

Conception İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Conception İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap