Puan 6.37
Bookmark

Choujuushin Gravion

Full bölüm izle Choujuushin Gravion, indir Choujuushin Gravion türkçe alt yazılı, Choujuushin Gravion tr alt yazı, indir Choujuushin Gravion tr alt yazı, Choujuushin Gravion Tempest Fansub sitesinden izle.
Super Heavy God Gravion, Gravion, 超重神グラヴィオン
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2002 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Choujuushin Gravion Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Choujuushin Gravion Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Choujuushin Gravion izleyebilirsiniz.

Özet Choujuushin Gravion

iki binli yılların ortalarına doğru güneş sistemindeki tüm askeri tesisler esrarengiz bir düşman tarafından yok edilmektedir. Bu durumun olacağından haberdar olan zengin iş adamı Sandman, gizli gizli bu saldırıya karşı bir hazırlık yapmıştır ve Gravion isimli devasa robot ile güçlü bir ekip kurmuştur. Planın açıklanacağı resepsiyona kılık değiştirerek gizlice katılan ve ablasını arayan genç Eiji de hiç hesapta yokken bu guruba dâhil olur. Bu ablasını bulmasına yardımcı olacak mı bilinmez ama ilk öncelik dünya ve insanlığın kurtarılmasıdır. Bunun için de ekibin birbirine alışması ve güçlü bir bağ kurmaları gerekmektedir.

Choujuushin Gravion İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Choujuushin Gravion İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap